19 maart 2025
19 maart 2025
Als je een beetje nieuwsgierig bent naar wat er achter de schermen gebeurt bij Microsoft’s Business Central-team, dan heb je vast al eens gehoord van What’s Cooking in Business Central. Dit is dé serie waarin Microsoft je een exclusieve sneak peek geeft van nieuwe functies en verbeteringen – vers uit de oven! 🔥
Maar wat staat er nu precies op het menu voor de 2025 Wave 1-release? Laten we eens een kijkje nemen!
Iedere What’s Cooking-aflevering geeft een kort maar krachtig overzicht van een nieuwe functie. Dit zijn niet alleen de grote veranderingen, maar ook de kleine quality-of-life-updates die het werken met Business Central net wat soepeler maken. Denk aan:
Het fijne aan deze serie is dat je in een paar minuten tijd een helder beeld krijgt van wat er nieuw is in Business Central, rechtstreeks van de experts die eraan werken. Geen lange presentaties, geen overbodige details – gewoon een snelle demo en je bent weer helemaal up-to-date!
Wil je niets missen? Houd de officiële Microsoft-kanalen en YouTube-playlist in de gaten, zodat je altijd als eerste weet what’s cooking in Business Central! 🍽️🔥
En blijf ons volgen, want zodra de 2025 Wave 1-release officieel uitkomt, schrijven wij een uitgebreide blog over de belangrijkste updates! 🚀
28 mei 1999, de kans is groot dat u geen idee heeft wat u deed op die bewuste dag. Dit is inmiddels 25 jaar geleden, we vieren ons jubileum!
Hoe anders voor Maarten Speet. Hij weet nog heel goed wat hij toen deed 25 jaar geleden: Logic Vision werd opgericht. Wat hij toen nog niet wist is dat Logic Vision later uit zou groeien tot dé softwareleverancier voor veel bedrijven in de Maritieme-, Olie & Gas- en Productie wereld.
Wij hebben een video laten maken, waarin we u de LV geschiedenis laten zien, met eigen aangepaste Logic Vision muziek en een tekst speciaal voor ons geschreven. Veel kijk en luisterplezier!